Blog

Ty určuješ směr jízdy

Je to tvůj život, ty určuješ směr jízdy!

Někdy přijdou dny, kdy nevíme, jestli ta cesta, kterou jdeme, je ta pravá. Stratíme se na rozcestí a říkáme si, je to opravdu to, co chci dělat celý život? Baví mě to? Naplňuje mě to? Přináší mi to peníze, svobodu, seberealizaci?

Za mě je opravdu důležité dělat cokoliv, co děláme, s radostí! Když nám v životě chybí radost z toho, co děláme, vede to k frustraci, vyhoření a nespokojenosti.

krásné s námi 2Vyhoření a umění říkat ,,ne“

Já již podnikám 12 let a vím, co je to ,,vyhořet“. Lidi vás štvou, netěšíte se do práce, nic vás nebaví a nětěší, jste unavení. Ano, to jsou stavy, které nepřeji nikomu zažít. Já si za to mohla sama, protože jsem neuměla svým klientům říci ne a nastavit si své hranice. Ale i to je vývoj 

To je cesta podnikatele. Stále se učíme a musíme růst. Naučit se stát si za svým, nastavit si hranice. Umíte si i vy nastavit své hranice, svůj osobní prostor nebo se necháváte strhnout klienty a prací?

krásnésnámi 35 optimizedŠkola života

Největší školou života je za mě Network marketing, MLM, Multi Level Marketing, každý tomu říkáme jinak. Je to obrovská příležitost pro váš osobnostní i profesní růst! A jsem moc ráda, že mi tato zkušennost přisla do života.

Naučila jsem si více věřit, telefonovat a komunikovat s klienty, nastavit si vlastní hranice, a to hlavní, poznala jsem díky němu on-line podnikání a vybudovala si při rodičovké dovolené vlastní podnikání.

,,On-lajn“ se stal moji vášní! Vždy mě bavily počítače a mám talent na práci s ním. Trošku paradox k mojí profesi kosmetičky a nehtařky, že? No, je to tak, jsem žena více tváří. 

Být mámou v klidu a pohodě 3Dámská škola

Díky ,,on-lajnu“ jsem také poznala mnoho skvělých lidí a jednou z nich je moje parťačka Anet Holubová.

Spolu jsme založily projekt Dámská škola, kde ženy inspirujeme, vedeme i učíme on-line podnikání a seberozvoji, aby se mohly rozvíjet ve svém podnikání.

Proč to vlastně všechno píšu? Protože vím, že někdy trvá, než najdeme samu sebe, to, co nás baví a uspokojí naše potřeby.

A stejně tak vím, že je mezi námi spousta žen, které jsou doma s dětmi a nechtějí se vracet do práce, ale přitom neví, co by dělaly.

Mají svůj koníček, kterým si přivydělávají, ale nemají dost sebedůvěry, aby začaly podnikat. Nebo se chtějí začít seberealizovat a někam patřit, a to vše skloubit s péčí o děti.

Přidej se k nám

Jsi žena, která hledá novou příležitost, cestu, seberealizaci? Je jedno z jakého důvodu. Přidej se k nám do Dámské školy mezi ženy, které se vzájemně podporují a inspirují.

Společně najdeme tvoji cestu. Podpoříme tě ve tvém projektu, naučíme tě využívat moderní on-line nástroje nebo ti ukážeme příležitost si vybudovat vlastní firmu.

pastedGraphic.png

Instagram feed

preloader