Jak se semnou propojit?

Staňte se součástí mého týmu a komunity

Vstupte do našeho Elitního týmu, staňte se kosmetičkou pod mým vedením, nebo obohaťte svůj salon o profesionální kolagenovou kosmeceutiku.

Co vám může přinést
spolupráce semnou?

Komunitu žen

On-line vzdělávání

Kvalitní kosmetiku

Moji podporu

Návody a postupy

Zvýšení sebevědomí

Stačí si vybrat!

Jaká možnost spolupráce bude pro vás ta pravá? Vyberte si ze tří možností.

Proč se připojit ke mně

Získáte moji osobní podporu a vedení

Získáte profesionálního průvodce

On-line vzdělávání a pracovní postupy

Připravím Vás na profesní dráhu kosmetičky za i s profesní zkouškou, kdy není potřeba mít garanta

Proč zahájit spolupráci semnou?

Mám za sebou již více než 17 let praxe v beauty oborech. Mým přípravným kosmetickým on-line kurzem prošly desítky žen. Více než 4 roky učím ženy pečovat o pleť a make-up díky mým YouTube videím. Jsem přátelská, zodpovědná a mým darem je jednoduchá a srozumitelná komunikace. Vždy se snažím být podporou, předat maximum informací a být inspirativní leader.

Barbora Sedláková, líčení pro zralou pleť, návody na líčení

Jak spolupráce probíhá?

Oslovení:

Napište mi nebo zavolejte a probereme vaši představu a záměr.

Forma spolupráce:

Domluvíme se jaká forma spolupráce je pro nás nejlepší. Pomohu vám s výběrem produktů nebo kurzů, které jsou do začátku nejvhodnější. 

Aktivní kroky:

Vytvoříme společnými silami účet na e-shopu Wellu/Larens a vyberete si své první produkty. V případě on-line přípravného kurzu si zakoupíte kurz a začnete studovat.

Komunikace:

Zůstaneme ve spojení. Jakmile vám dorazí produkty domů, provedu vás jejich použitím. Pokud se rozhodnete pro profesionální řadu Larens, řekneme si další postup. V případě on-line kurzu se domluvíme na zkoušce a dalších krocích.

Vyplňte formulář a já se s vámi spojím

Nejčastější dotazy

Spojíme mailem, telefonicky nebo na sociálních sítích, tak, jak vám to bude nejpříjemnější.

Určitě ano, stačí mě kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu. Není třeba ihned navázat spolupráci, můžete být pouhou uživatelkou produktů. 🙂

Ano, profesionální řada Larens Professional je zpřístupněna pouze kosmetičkám, které mají osvědčení o rekvalifikaci nebo výuční list. 

Ano, můžete se stát obchodním partnerem a získat spoustu výhod, jako výhodné ceny na produkty 15-30%, bonusový program, přístup k výukovým videím a materiálům a spoustu dalšího. A také využít unikátní projek Elitní klub!

preloader