Spolupráce

Propagujte své produkty a služby na mým kanálech a webu

Ráda se s vámi propojím a podpořím vaši značku.
Prohlédněte si možnosti spolupráce.

Petra 32

další spolupráce

a mnoho dalších...

Jaké spolupráce nabízím?

Petra 29

Ráda spolupracuji s firmami na propagaci jejich produktů a služeb prostřednictvím mého kanálu na YouTube, Instagramu a mého webu. 

Nabízím různé typy spoluprací: videa, reels, recenze, hauls a sponzorované příspěvky, které budou přizpůsobeny vašim potřebám a cílové skupině.

Pokud hledáte profesionála a důvěryhodného partnera pro propagaci svých produktů nebo služeb v oblasti kosmetiky, péče o pleť, vlasy a módy, můžeme se spojit a navázat spolupráci.

Kontaktujte mě pro více informací a možnostech naší spolupráce.

@krasnesbaru

YouTube
0 +
Instagram
0 +
Tik tok
0

Druhy spoluprací pro firmy

Youtube video

Propagace vašich produktů a služeb na mém nebo vašem youtube kanále. Video může být celé o vašem produktu či mohu váš produkt zmínit.

Instagram

Reels, příspěvky, stories na mém Instagramu o vašich produktech či službách.

Krátká videa
pro vaše sítě

Ráda vám vytvořím krátká videa přímo pro vaše sociální sítě.

Web

Nabízím umístění vašeho loga na mé stránce a napsání blogového článku o vašem produktu, propojený s mými sociálními sítěmi.

Jak spolupráce vypadají?

Riano.cz

Riano.cz za mě nabízí skvělé produkty za super ceny. Široký výběr světových kosmetických produktů v oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

S e-hopem Riano.cz jsme navázali dlouhodobou spolupráci, kdy recenzuji a testuji produkty značek NOTE, Profusion, Flormar, Top Face a Deborah Milano. Jsem vděčná, že mohu testovat tak skvělé produkty a přinášet tak svým sledujím rady, tipy i výhodné nákupy, díky slevovému kódu.

Elnino.cz

Na Elnino.cz naleznete nejen oblíbené parfémové a kosmetické bestsellery z celého světa, ale i bohatou nabídku méně známých a velmi unikátních niche značek, které nemáte možnost v běžných parfumériích sehnat.

Spolupráce s El-ninem je malý splněný sen pro každou beauty blogerku. Mohu tak testovat širokou škálu produktů světových značek, kterou pak sdílím se svými sledujícími ve videích na Youtube i Instagramu. Dohodli jsme se na dlouhodobé spolupráci jak na mých i jejich sociálních sítích. 

Modelaznehtu.cz

Internetový velkoobchode s velkou sítí prodejen po České i Slovenské republice. Největší dodavatel produktů nejen pro krásné a upravené ruce. Aktuálně u nás najdete téměř 12 000 produktů od více než 40 různých značek.

Spolupráce s modelaznehtu.cz je pro mě srdcovka a malý splněný sen. Ještě před blogováním jsem byla jejich věrnou zákaznicí a nakupovala zde materiál pro své klientky. Takže nabídka spolupráce, kdy jsem měla zrecenzovat produkty na video, byla jasná volba. Mohu tak předávat svým sledujícím více než 15 letou praxi v oblasti nehtové modeláže.

Jak spolupráce probíhá?

Váš návrh:

Pošlete mi e-mailem Vaše požadavky a specifikace kampaně. Vymyslíme způsob, jak Vaše produkty a služby nejlépe propagovat.

Návrh a dohoda:

Poté, co se shodneme na konkrétním plánu propagace, navrhneme a dohodneme si podrobnosti spolupráce. Formát videa, typy výstupů, termíny zveřejnění, finanční podmínky, uzavřeme smlouvu a další detaily.

Realizace:

V dalším kroku budu realizovat samotnou propagaci, natočení videa, reels, stories apod. Pokud budete chtít, pošlu vám výstupy ke schválení a zohledníme případné požadavky a úpravy. Vše v řádném termínu, dle domluvy. 

Vyhodnocení:

Po vypuštění videa, reels do světa vám pošlu na e-mail vystavenou FA za služby. Pokud budete s moji prací spokojeni, můžeme se domluvit na opakované nebo dlouhodobé spolupráci.

Proč zahájit spolupráci semnou?

Jsem profesionál v oboru beauty i social media prostoru. Moji předností je přátelská, srozumitelná a jednoduchá komunikace, díky které mí sledující vždy ví, o čem je řeč. Také si stojím za svými hodnotami a proto mí sledující ví, že s čím jsem spokojená já, je opravdu dobré. Má více než 15 letá praxe v beauty oborech je určitě výhodou a jsem tak důvěryhodnou blogerkou, která tématu opravu rozumí. Jsem flexibilní, kreativní a perfekcionista, ráda se učím novým věcem a stále se vzdělávám. V neposlední řadě je pro mě důležitá spokojenost na obou stranách, stejně tak upřímná a přátelská komunikace mezi obchodními partnery.

Barbora Sedláková, líčení pro zralou pleť, návody na líčení

Pro více informací napište e-mail a nebo využijte formulář níže.

Nejčastější dotazy

Vždy záleží na konkrétní spolupráci a produktu. Vždy se spolu domluvíme taky, aby byla spokojenost na obou stranách. Nebráním se ani barterové spolupráci. 

Můj hlavní kanál je YouTube a dlouhá videa, pak krátká videa tipu reel a stories. Problém nejsou ani fotografie produktů nebo grarafika. Videa i reels točím na své sociální sítě, ale i pro firmy, pro jejich osobní potřebu a sociální sítě. 

Ano, jsem OSVČ a vystavuji faktury za provedené služby. V případě dlouhodobých spoluprací nebo velkých projektů upřednostňuji uzavření společné smlouvy, která chrání mě i vás.

Využijte formulář viz.výše nebo mi napište svoji nabídku rovnou na e-mail info@barborasedlakova.cz. V případě zájmu si můžeme zavolat. 

preloader