Oční okolí bez vrásek a kruhů pod očima? Mám pro vás řešení!

Lidé již po staletí věří, že oči jsou „oknem“ do lidské duše. Člověk totiž nemusí promluvit a přesto jeho oči mnohé prozradí. Ženy jejich krásu zvýrazňují pomocí dekorativní kosmetiky, ale aby oči stále zářily krásou a zdravím, neměla by v každodenním ošetřování pleti chybět a ni péče o pleť v okolí očí.

„Pleť v okolí očí neobsahuje téměř žádné mazové ani potní žlázy, proto je sušší, křehčí a zranitelnější. Snadno ztrácí vodu a je náchylná k dehydrataci. Ta pak způsobuje, že se pokožka kolem očí začne ztenčovat, je mnohem citlivější a vznikají drobné vrásky.

Je dokonce až 3x tenčí než na zbytku obličeje. Proto se právě v těchto místech také velice rychle projeví vyčerpání, únava, nevyspání i nemoc.

Pleť obličeje je navíc neustále pod náporem negativních vlivům vnějšího prostředí (chlad, vítr, slunce) a mimikou tváře. To všechno je příčinou, proč se první příznaky stárnutí projeví právě okolo očí. Ať už jako jemné linky, drobné vrásky, váčky či otoky a tmavší kruhy pod očima.

Stárnutí sice nelze nijak zastavit, ale pomocí správné péče a kombinací účinných přípravků lze jeho projevy viditelně zmírnit a pleti dopřát vše, co pro zdraví a krásu potřebuje.“

Oči odličujte velice šetrně

Mnoho z nás také dělá chybu při odličování pleti i očí. Proto vybírejte dobře odličovač očí, špatná volba mnohdy napáchá více škody než užitku. Pokožka okolo očí je obvzlášť citlivá a snadno se podráždí.

Bez očního krému to nejde

V prvé řadě je třeba oční okolí hydratovat, a to kvalitním očním krémem nebo gelem. Rozhodně byste tedy neměla tento rituál vynechávat. Je důležité, aby pokožka zůstala hydratovaná a chráněná po celou noc i den.

Mnoho žen ráno vynechává oční krém a sáhne spíše po korektoru. Tím ale tenkému očnímu okolí neudělají dobrou službu, naopak. 

Po použití očního krému se přitom korektor mnohem lépe roztírá a vypadá tak přirozeněji. Korektor by navíc jako bonus na pokožce déle vydrží.

Co teď můžete udělat?

  1. Napsat mi a společně nastavíme vaši péči o oční okolí 🙂
  2. Nechat si poslat do e-mailu 5 tipů, jak na vrásky a kruhy pod očima.

5 tipů, jak na vrásky a kruhy pod očima

Jako kosmetička vím, že spostu žen trápí vrásky, kruhy nebo váčky pod očima. Proto jsem se rozhodla pro vás vytvořit PDF list s pěti tipy, jak ně. Stačí vyplnit váš email a PDFko poletí do vaší emailové schránky 🙂

Více informací

Komentáře