Jak využít Facebook pro své podnikání

Dá se Facebook využít pro vaše podnikání? Ano a velmi efektivně. Jen je potřeba vědět, jak na to 🙂 Já se on-line podnikání přes FB zabývám posledních pát let a stále se vzdělávám v tom, co a jak dělat, vylepšit a co nejlépe využít pro vlastní podnikání!

Dostávám zpětné vazby z mého okolí, že nechápou, kde beru čas na to, pořád přidávat nějáké přípěvky apod. Je to jednoduché. FB má základní pravidlo, a to takové, že pokud ho chcete využívat pro své podnikání, musíte být aktivní. Co to znamená v praxi?

Každý den přidávat příspěvky. Ať už na osobní profil nebo do skupiny či fanpage. Důležitý není až tak ten obsah, ale opravdu ta pravidelnost. To je to, co FB a jeho algoritmy sledují. Tak tady máte, mí přátelé, odpověď na to, proč jsem stále aktivní na FB. Prostě ho využívám pro své ponikání jak se dá :).

A co víc, nastal čas mé 2,5 leté zkušenosti předat dál. Předat je vám, abyste mohli využívat FB pro své podnikání i vy. A je jedno, jestli začínáte, jste maminka na mateřské dovolené nebo už zkušený podnikatel. Pojďte i vy využít sílu Facebooku, jedné z největších sociálních sítí světa.

To, že začnu předávat své znalosti z on-line světa mě napadlo tehdy, když se mě ženy z mého okolí ptaly ,,Baru, jak mám vytvořit tu fanpage? A co tam mám nastavit? Jak dělat reklamu?“ Už 2 roky studuji různé on-line kurzy a tréninky, to je moje vášeň a chci to předávat dál.

Prozatím jsem pro vás vytvořila PDFko se 7 tipy za světa FB. Stačí si ho stáhnout po stisknutí tlačítka a pošlu vám ho do e-mailu. Následovat bude on-line kurz 🙂 Máte se na co těšit!

Komentáře