Kurzy a školení

Kurz je maximálně pro 2 účastníky. V kurzu Tě naučím jak si správně připravit pleť před make-upem, jak si vybrat odstín make-upu, korektoru či pudru. Ukážeme si denní i večerní líčení. Zameříme se taky na správný tvar a vykreslení obočí, zakrývání nedokonalostí, stínování očí podle Tvého tvaru oka. Přines si s sebou svoji kosmetickou taštičku a podíváme se, co je potřeba doplnit nebo vyměnit. Kurz trvá 2-4 h podle potřeby.

Cena 2490 Kč

Jako autorizovaná osoba mohu provádět zkoušky z profesní kvalifikace pro obor Kosmetička (68-030-M) garantovanou Ministerstvem zdravotnictví. Zkouška se skládá z testu a praktické ukázky ošetření. Po splnění zkoušky získáš Osvědčení o získání profesní kvalifikace a můžeš na jeho základě získat živnostenský list bez nutnosti mít garanta.

Podmínkou není žádný předchozí kurz. Záleží jen na Tobě jakým způsobem se na profesní zkoušku připravíš. Profesní zkouška je skládána podle požadavků hodnotících standardů Ministerstva zdravotnictví před autorizovanou osobou. 

Osvědčení je vydáno ihned po složení profesní zkoušky a je platné po celé EU. Délka zkoušky dle cca 3-4 hodiny. Zkoušku mohou vykonávat v jednom termínu maximálně 4 účastníci.

Cena 3500 Kč

Jsem certifikovanou školitelkou Larens Professional Line a provedu Tě světem Larens, jaké můžeš získat výhody, jak s kosmetikou pracovat a dát Tvým klientkům maximum. Informuj se u mě o aktuálním termínu školení.

Nejbližší termíny: 28.1.2022 on-line, 24.2.2022 Prostějov

Rezervuj si svůj termín

Napiš mi nebo mi zavolejte na číslo 777 326 336 a domluvíme termín přímo Tebe.

Kurzy osobního líčení

Co na kurzu budeme probírat a co se naučíš?

  • Jak připravit pleť před make-upem
  • Jak zakrýt nedokonalosti a kruhy pod očima
  • Jak si správně vybrat barvu make-upu
  • Jak nanášet a zafixovat make-up
  • Proč a jak používat bronzer a tvářenku
  • Vykreslení obočí
  • Líčení podle Vašeho tvaru oka
  • Jak líčit rty
  • Správný výběr barev pro Váš typ
  • Jaké zvolit štětce a pomůcky a jak o ně pečovat

V ceně kurzu jsou:

Občerstvení je samozřejmostí. Face chart, který slouží k zapsaní konkrétních produktů, které během kurzu budete používat, abys je poté mohla zakoupit. Certifikát na památku o absolvování kurzu.

Jak bude kurz probíhat? 

Krok za krokem si projdeme teorii líčení a poté prakticky vše vyzkoušíme v praxi. Nalíčím půlku tvého obličeje a ty potom budeš pracovat na druhé půlce.

Trvání kurzu: 2 – 3 hodiny nebo podle potřeby

Počet účastnic: Maximum 2

Začátek kurzu dle domluvy.

Místo konání: ikha studio, Žitná 441, Prostějov. 79604

Cena kurzu: 2.690 kč

Rezervuj si svůj termín

Napiš mi nebo mi zavolej na číslo 777 326 336 a domluvíme termín přímo pro Tebe.
preloader