Vítám vás!

Jmenuji se Barbora Sedláková a jsem podnikatelka, autorka on-line projektů Dámská škola a Krásné s námi a mým posláním je učit ženy jak být krásné a úspěšné. Mé koníčky jsou natáčení videí o kráse a kosmetice, grafika a on-line marketing.

Sledovat mě můžete na YouTube, Facebooku i Instagramu.

Mé motto zní ,,Stačí chtít a můžeme mít“.

Jak to vše začalo?

Můj příběh začíná v kosmetickém salonu, který jsem začala budovat v podstatě už v 19ti letech, po maturitě. Chtěla jsem být nezávislá a vydělávat si své peníze. Rozhodla jsem se, že začnu dělat nehty a šla si za tím. 

Táta mě tenkrát moc nepodporoval,  ale já se nedala, měla jsem jasno. Naštěstí mě nechal mému osudu a dokonce mi uvolnil místnost v přízemí našeho domu, kde vznik z garáže můj první salon krásy.

Zákaznice stále přibývaly a hodiny strávené za stolem se prodlužovaly. Peníze přibývaly, ale času ubývalo. V tu dobu mě to bavilo a tak jsem pracovala od rána do večera. Postupě se k nehtů přidala i kosmetika a prodlužování řas.

Mnohdy jsem trávila i 12cti hodin za stolem nebo lehátkem. Jak se říká, jaký si to uděláš, takový to máš. Byla jsem sama svojí paní, vydělávala na svůj věk super peníze, kupovala si co chtěla, ale na druhou stranu jsem byla otrokem. Neuměla jsem říci ne a sebe dávala na poslední místo. V takovém duchu se táhlo celých 10 let mé praxe.

Vlastní kosmetický salon

 V roce 2010 jsem otevřela v Prostějově svůj opravdový kosmetický salon a dařilo se mi. Pomáhala jsem ženám zvýšit sebevědomí. Troufám si říci, že mnohdy jsem dělala i psycholožku :).

Po letech však přislo vyhoření a začala jsem cítit, že to chce změnu. Už jsem do práce nechodila s nadšením jako dřív. Léta přibývaly, tak jsem se rozhodla pro miminko.

Těšila jsem na změnu, ale zároveň se bála co nastane. Měla jsem strach, že přijdu o příjem a svobodu. Co moje zákaznice? Moje podnikání, co jsem 10 let budovala?

Nové začátky

Tři měsíce před porodem, v lednu 2017, jsem poznala, co je svět on-line podnikání. Začala jsem spolupracovat s MLM kosmetickou firmou. Troufám si říct, že to byl můj další životní milník. Začala jsem natáčet vida a učit se, jak Facebook využít v on-line podnikání.

Uviděla jsem v tom příležitost. Přiležitost, přivydělat si k mateřské nějákou tu korunu navíc a nebýt závislá jen na rodičovské. Tenkrát jsem si říkala ,,Když si přivydělám 5000 Kč, tak to bude super“.

Netrvalo dlouho a hranici 5000 Kč. To mě nadchlo, a tak jsem se pustila do budování vlastního týmu. Je to podnikání, které jde jednodušše skloubit s péčí o děti, protože máme on-line systém, který skvěle funguje, a můžete v pohodlí domova začít svůj příběh svobody. 

Změna přichází

Rozhodla jsem se opustit po 10ti letech svůj kosmetický salon. Věděla jsem, že už se nechci vrátit zpět do sice zajetých, ale pro mě už nenaplňujících kolejí.

Zamilovala jsem se do on-line světa a vše kolem něj. Našla jsem se v budování opravdu svobodného podnikání. Nemusím být závislá na místě ani čase, kde budu zpoza svého počítače sledovat a řídit svůj byznys. Je pouze na mě, kolik času se denně, své práci budu věnovat.

Takže, nebojte se životní změny. Ta je mnohdy to nejlepší, co nás může potkat, protože staré odchází a uvolňuje cestu novému, mnohdy bohatšímu. Já vám s radostí ukážu cestu a podpořím vás.

Mé heslo zní ,,Stačí chtít a můžeme mít“.

S láskou Barča <3